birgün

24° AZ BULUTLU

Kulüp dizisinin 2. sezon yayın tarihi açıklandı

Netflix’te yayına girdiği kasım ayı başından beri büyük ilgiyle karşılanan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Kulüp’ün 2. sezonu 6 Ocak'ta yayınlanacak.

KÜLTÜR SANAT 02.12.2021 11:53
Kulüp dizisinin 2. sezon yayın tarihi açıklandı
Abone Ol google-news

Başrollerini Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Asude Kelebek ve Barış Arduç'un paylaştığı Netflix dizisi Kulüp'ün 2. kısım yayın tarihi belli oldu.

Eski İstanbul teması, konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Kulüp dizisi 2. sezon bölümleri 6 Ocak Perşembe günü yayınlanacak.

Netflix Türkiye'nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

"Aile demek, sizi sabırsızca bekleyenlerin olması demek. Kulüp 2. kısım 6 Ocak’ta sadece Netflix’te."

KULÜP HAKKINDA

1950'lerin kozmopolit İstanbul'unda eski mahkum olan ve afla hapisten çıkan Mathilda, asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar. Matilda'nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutmak için çabalar.

Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

Dizi, Türkiye'de yaşayan geniş kesimlere, tehlike altındaki bir dil olan Ladino'yu duyma imkanı vermesi ile de gündeme geldi.

DİZİ KADROSU

Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Barış Arduç'un yer aldığı Kulüp dizisi oyuncuları arasında Metin Akdülger, Asude Kalebek, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci gibi önemli isimler bulunuyor.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol