birgün

21° AÇIK

Kulüp dizisinin yeni bölümleri yayınlandı

Netflix’te yayınlanan ve Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç gibi isimlerin rol aldığı yerli yapım Kulüp'ün 1. sezonunun 2. kısmı seyircilerle buluştu.

KÜLTÜR SANAT 06.01.2022 16:44
Kulüp dizisinin yeni bölümleri yayınlandı
Abone Ol google-news

Netflix’te yayına girdiği kasım ayı başından beri en çok izlenen diziler arasında yer alan Kulüp’ün yeni bölümleri yayınlandı.

Oyuncuları arasında Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Barış Arduç’un yer aldığı,1950’li yılların sosyo-kültürel hayatına ışık tutan Kulüp'ten hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Netflix, 5 Kasım 2021 tarihinde birinci kısmı yayınlanan dizinin ikinci kısmının da bugün itibariyle seyircilerle buluştuğunu duyurdu.

Netflix'ten yapılan paylaşımda, "Hiç tanımadığın bir insanın aile, hiç bilmediğin bir yerin yuva olduğu Kulüp'te ikinci kısım şimdi sadece Netflix'te" ifadelerine yer verildi.

1950'lerin kozmopolit İstanbul'unda geçen Kulüp dizisi ilk sezonuyla büyük ses getirmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol