birgün

7° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 27.03.2019 11:46

LeMan dergisi ‘Rabia Naz’ı kapağına taşıdı

LeMan dergisi, Giresun’da 11 yaşında şüpheli şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan’ı kapağına taşıdı. “Rabia Naz’ı kim öldürdü!” başlıklı kapakta, “Kızların karanlıkta kalan ölümünü aydınlatmaya çalışan Rabia Naz’ın annesi ve babasının sonuna kadar yanındayız. 1 yıllık karanlığı aydınlatmak boynumuzun borcudur” ifadeleri kullanıldı. Kapakta sosyal medyadan açılan #RabiaNazınÖlümüAydınlatılsın ve #rabianazicinadalet etiketlerine de yer verildi. LeMan’ın ‘Rabia […]

LeMan dergisi ‘Rabia Naz’ı kapağına taşıdı

LeMan dergisi, Giresun’da 11 yaşında şüpheli şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan’ı kapağına taşıdı.

“Rabia Naz’ı kim öldürdü!” başlıklı kapakta, “Kızların karanlıkta kalan ölümünü aydınlatmaya çalışan Rabia Naz’ın annesi ve babasının sonuna kadar yanındayız. 1 yıllık karanlığı aydınlatmak boynumuzun borcudur” ifadeleri kullanıldı.

Kapakta sosyal medyadan açılan #RabiaNazınÖlümüAydınlatılsın ve #rabianazicinadalet etiketlerine de yer verildi.

LeMan’ın ‘Rabia Naz’ kapağı şöyle:

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız