birgün

20° AÇIK

Lens Hollanda Milli takımına çağrıldı

SPOR 25.10.2017 17:14
Lens Hollanda Milli takımına çağrıldı
Abone Ol google-news

Hollanda Milli Takımı'nın kasım ayında İskoçya ve Romanya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu.

Teknik direktör Dick Advocaat tarafından belirlenen 32 kişilik geniş kadroya, Beşiktaş'tan Ryan Babel ve Jeremain Lens, Fenerbahçe'den Vincent Janssen ile Medipol Başakşehir'den Eljero Elia da dahil edildi.

Sezon başında Galatasaray'dan ayrılarak Fransa'nın Nice ekibine katılan Wesley Sneijder de aday kadroda kendisine yer bulan isimler arasında.

Hollanda Milli Takımı'nın resmi Twitter sayfasındaki kadro duyurusunda bir de yanlışlık yapıldı. Southampton stoperi Virgil van Dijk'ın adını yazmayı unutan yetkililer, 32 yerine 31 kişilik listeyi kamuoyuyla paylaşırken, resmi siteden yapılan açıklamada Van Dijk'ın da kadroda yer aldığı hatırlatıldı. (Eurosport)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun