birgün

9° HAFİF YAĞMUR

BİRGÜN EGE 07.10.2021 13:05

Likya Kültür Sanat Etkinlikleri’nde yönetim krizi konuşulacak

Fethiye Belediyesi'nin düzenlediği Likya Kültür Sanat Günleri 28 Eylül'den beri sürüyor. Bu akşam Berkant Gültekin, Ceyda Karan ve Fatih Yaşlı "Başkanlık sistemi ve yönetimi krizi’ adlı panelde konuşmacı olacak.

Likya Kültür Sanat Etkinlikleri’nde yönetim krizi konuşulacak

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Likya Kültür Sanat Günleri’nde bu akşam Berkant Gültekin, Ceyda Karan ve Fatih Yaşlı başkanlık sistemi ve yönetim krizini masaya yatıracak.

Söyleşiler, imza etkinlikleri ve kitap satışları ile kitapseverleri buluşturan Likya Kültür Sanat Günleri, 28 Eylül Salı günü başladı.

Fethiye Beşkaza Meydanı’nda gerçekleşen etkinliklerde pek çok gazeteci, yazar, şair, siyaset bilimci konuklar yer alıyor.

Etkinliklerin 10’uncu gününde ise ‘Başkanlık sistemi ve yönetimi krizi’ adlı panelde Berkant Gültekin, Ceyda Karan ve Fatih Yaşlı dinleyicilere seslenecek. Oturum bu akşam saat 20.00’de başlayacak.

Yurttaşların keyifli dakikalar eşliğinde yazarlarla bir araya gelme fırsatı yakaladığı Likya Kültür Sanat Günleri, 10 Ekim Pazar gününe dek sürecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol