birgün

23° PARÇALI BULUTLU

SPOR 22.11.2019 20:34

Lille'den Mourinho'ya tepki: Zamanlama hiç hoş değildi

Tottenham'ın yeni hocası Jose Mourinho, Lille'in teknik ekibinden Nuno Santos ve Joao Sacramento'yu kendi antrenör kadrosuna kattı. Lille Teknik Direktörü Galtier, "Kızdım. Zamanlama hiç hoş değildi" dedi

Lille'den Mourinho'ya tepki: Zamanlama hiç hoş değildi

Lille Teknik Direktörü Christophe Galtier, Tottenham'ın yeni hocası Jose Mourinho'yu eleştirdi.

Mauricio Pochettino'nun kovulmasının ardından Tottenham'ın başına geçen Mourinho, çok çabuk bir hamleyle Lille'in teknik ekibinden Nuno Santos ve Joao Sacramento'yu kendi antrenör kadrosuna kattı.

Goal Türkiye'nin aktardığına göre Lille Teknik Direktörü Galtier, Santos ve Sacramento'yu eleştirmezken, Mourinho'nun yaklaşımından ise hoşnut kalmadı.

Konuyla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Lille'in teknik patronu, "Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Yapılan hareket çok klastı, gerçekten çok klastı" şeklinde kinayeli bir açıklama yaparken sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Kızdım. Zamanlama hiç hoş değildi. Bu işleri yapmanın bir yolu yordamı vardır."

Jose Mourinho, Tottenham'ın başındaki ilk maçında 23 Kasım Cumartesi TSİ 15:30'da West Ham United deplasmanına çıkacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız