birgün

31° AÇIK

Liverpool, "taraftarlar kurulu" oluşturacak

Liverpool, kulübün karar alma süreçlerinde söz sahibi olabilmeleri için taraftarların yeni bir kurul oluşturacağını bildirdi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, yeni sezon öncesi oluşturulacak Liverpool Taraftarlar Kurulu, çeşitli taraftar gruplarının temsilcilerini bünyesinde barındıracak.

SPOR 20.05.2021 23:54
Liverpool, "taraftarlar kurulu" oluşturacak
Abone Ol google-news

İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool, taraftarlarnın kulübün karar alma süreçlerinde söz sahibi olabilmeleri için yeni bir kurul oluşturacağını duyurdu.

Avrupa Süper Ligi girişiminin kurucuları arasında yer alan ancak uluslararası futbol camiası ve taraftarların tepkisi üzerine projeden çekilen Liverpool, taraftarlarının yönetim mekanizmasında temsil edilmesine olanak sağlayacak.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, yeni sezon öncesi oluşturulacak Liverpool Taraftarlar Kurulu, çeşitli taraftar gruplarının temsilcilerini bünyesinde barındıracak. Söz konusu kurulu yürütmekten Resmi Liverpool Destekçileri Vakfı sorumlu olacak.

Kulüp yetkilileri ve başkan ile düzenli toplantılar yapacak taraftarlar kurulu, taraftarları ilgilendiren stratejik konular ortaya çıktığında icra kurulu toplantılarına davet edilecek.

(AA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol