birgün

22° AÇIK

SPOR 16.10.2020 10:51

Los Angeles Lakers'ın yıldızı Anthony Davis, geleceği hakkında kararını verdi

Anthony Davis, sona eren sözleşmesindeki opsiyonu kullanmaya karar verdi. Davis, 28.7 milyon dolarlık ücret karşılığında bir sezon daha Lakers forması giyecek.

Los Angeles Lakers'ın yıldızı Anthony Davis, geleceği hakkında kararını verdi

LeBron James ile birlikte Miami Heat finalinin yıldızı olan Anthony Davis, Los Angeles Lakers ile sona eren sözleşmesindeki opsiyonu kullanmaya karar verdi.

NTV Spor'un Amerikan basınından aktardığı haberlere göre; 7 kez All Star olan yıldız uzun, 28.7 milyon dolarlık ücret karşılığında bir sezon daha Lakers forması giyecek.

Şampiyonluk maçının ardından geleceğine dair açık kapı bırakan Davis, "Henüz hiçbir fikrim yok. Los Angeles'ta harika bir yıl geçirdim. Eğlenceli ve ilginç bir sezondu. Gelecek aylarda neler olacağını göreceğiz. Şu anda hiçbir şeyden yüzde 100 emin değilim" ifadelerini kullanmıştı.

Lakers formasıyla kariyerinin ilk şampiyonluğu yaşayan 26 yaşındaki oyuncu, final serisinde 25 sayı, 10.7 ribaunt ve 3.2 asist ortalamasıyla oynadı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız