birgün

1° LİGHT RAİN AND SNOW

GÜNCEL 16.11.2020 10:40

Lüks villadaki sosyete partisine polis baskını

İş insanı Caner Karaloğlu, babasının Yeniköy'deki villasında parti yapmıştı. Karaloğlu önceki gece de aynı evde 150 kişilik parti verdi. Sosyal mesafe ve maske kurallarının dikkate alınmadığı geceyi polis bastı.

Lüks villadaki sosyete partisine polis baskını

İş insanı Caner Karaloğlu’nun İstanbul Yeniköy'de düzenlediği partide sosyal mesafe ve maske kuralları dikkate alınmadı. Polis, particilere ceza yazdı.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; 150 kişilik partiye oyuncu Öykü Çelik, Rüzgar Çetin, Kerim Sabancı, Özlem Yarar gibi magazin ünlüleri de katıldı.

Partide sosyal mesafe ve maske kuralları hiçe sayıldı. Caner Karaloğlu'nun komşuları yüksek sesten dolayı polise şikayette bulundu.

Partiye katılanların evden ayrılmasına izin verilmedi. Filyasyon ve polis ekipleri eve girerek partide bulunan 150 kişiye 930 lira para cezası kesti.

Partiden çıkanlar yine yüzlerini gizleyerek kaçmaya çalıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız