birgün

25° KAPALI

YAŞAM 21.06.2017 17:44

Mabel Matiz 10 yıl önce çekilen fotoğrafını paylaştı

Mabel Matiz 10 yıl önce çekilen fotoğrafını paylaştı

Yeni albümüne annesinin adını vereceğini açıklayan Mabel Matiz sevenlerini şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

"Maya" adını verdiği dördüncü albümünün duyurusunu sosyal medya hesabından yapan Mabel Matiz, 2007 yılında annesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak altına şunları yazdı:

“Yeni albümüme annemin adını verdim. Olduğum şeyle, özle mutlu olabilmeyi denediğim, öğrendiğim zamanların şarkılarını yazdım. prodüktörlüğünü canım @sabisaltiel ile birlikte üstlendiğimiz ve sonbaharda yayınlanması planlanan 4. albümümün adı ‘MAYA’. Albümden yayınlanacak ilk single ise neredeyse bitmek üzere. Yakında çok eğleneceğiz (Fotoğraf 2007 senesinden. Annemlerle Sultanahmet’te buluşmuştuk. Uzattığım saçlarımı ilk kez görüp şok geçirmiş, epey söylenmişti. Fotoğraftaki halime ve bakışıma hep gülmüşümdür. İsyan mı ediyorum ne?”

mabel-matiz-10-yil-once-cekilen-fotografini-paylasti-307779-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız