birgün

24° AÇIK

Macaristan Milli Takım Teknik Direktörü Rossi: Szalai, Chelsea'ye gitmek üzere

Macaristan Milli Takım Teknik Direktörü Marco Rossi, "Şu anda Fenerbahçe'de oynayan Attila Szalai'nin, Chelsea'ye gitmek üzere olduğunu düşünüyorum" açıklamasını yaptı.

SPOR 06.12.2021 19:51
Macaristan Milli Takım Teknik Direktörü Rossi: Szalai, Chelsea'ye gitmek üzere
Abone Ol google-news

Macaristan Milli Takım Teknik Direktörü Marco Rossi, Fenerbahçe'de oynayan Macar defans oyuncusu Attila Szalai'nin İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'ye gitmek üzere olduğunu söyledi.

Macaristan'ı çalıştıran 57 yaşındaki İtalyan teknik adam, İtalya Spor Yazarları Derneği (USSI) Torino şubesince düzenlenen bir ödül töreni etkinliği sonrasında İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Calciomercato isimli internet sitesinde yer alan habere göre Rossi, Macaristan takımında İtalyan futbolunda oynayabilecek oyuncu olup olmadığı sorusuna yanıt verirken, doğrudan bir isim vermenin zor olduğunu belirtse de Szalayi'ye dikkati çekerek, "Şu anda Fenerbahçe'de oynayan Attila Szalai'nin, Chelsea'ye gitmek üzere olduğunu düşünüyorum. Birçok takım tarafından izlendi o. Özellikle önemli İspanyol takımları izledi. Şimdi Chelsea ile bu transferi yapmışa benziyor. O, İtalyan futbolu için de iyi bir oyuncu olabilir" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol