birgün

6° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 15.02.2021 16:59

Maden mühendisini darp eden Fatih Uygun tepkiler üzerine gözaltına alındı

Kolu kırılan ve vücudunun birçok yerinde darp izi bulunan Canan Tosun'un olayı sosyal medyada duyurması ve kamuoyunda oluşan tepki üzerine saldırgan Fatih Uygun gözaltına alındı.

Maden mühendisini darp eden Fatih Uygun tepkiler üzerine gözaltına alındı

Maden mühendisi Canan Tosun’u alıkoyarak, saatlerce şiddet uygulan ve tecavüzle tehdit eden Fatih Uygun isimli erkek, tepkiler üzerine gözaltına alındı.

Marmara Adası’nda bir mermer ocağında çalışan Maden Mühendisi Canan Tosun’u saatlerce şiddete maruz bırakan, alıkoyarak tecavüzle tehdit eden ardından kaçtığı sırada bıçakla kovalayarak üzerine araba süren işverenin oğlu Fatih Uygun, şikayete rağmen serbest bırakılmıştı.

Kolu kırılan ve vücudunun birçok yerinde darp izi bulunan Tosun'un olayı sosyal medyada duyurması ve kamuoyunda oluşan tepki üzerine Uygun gözaltına alındı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol