birgün

8° PARÇALI BULUTLU

DÜNYA 13.02.2019 21:15

Maduro: Guaido er ya da geç mahkeme önünde hesap verecek

Venezuela Devlet Başkanı Maduro “Guaido er yada geç mahkeme önünde hesap verecek” dedi. Venezuela lideri Maduro, kendini geçici devlet başkanı ilan eden Ulusal Meclis Başkanı Guaido’nun er ya da geç yargı önünde hesap vereceğini söyledi. Lübnanlı televizyon kanalına konuşan Maduro Trump yönetimini kendisine karşı uluslararası bir komplo kurmakla suçladı. Maduro, ABD’yi hedef alarak, “Eğer bölgemizdeki […]

Maduro: Guaido er ya da geç mahkeme önünde hesap verecek

Venezuela Devlet Başkanı Maduro “Guaido er yada geç mahkeme önünde hesap verecek” dedi.

Venezuela lideri Maduro, kendini geçici devlet başkanı ilan eden Ulusal Meclis Başkanı Guaido’nun er ya da geç yargı önünde hesap vereceğini söyledi.

Lübnanlı televizyon kanalına konuşan Maduro Trump yönetimini kendisine karşı uluslararası bir komplo kurmakla suçladı.

Maduro, ABD’yi hedef alarak, “Eğer bölgemizdeki tek bir palmiye yaprağımıza dokunurlarsa bu onlar için yeni bir Vietnam’a döner” dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız