birgün

18° AÇIK

SPOR 20.05.2020 20:50

Magic Johnson cevapladı: Michael Jordan mı, LeBron James mi?

Los Angeles Lakers efsanesi Magic Johnson, Michael Jordan ile LeBron James arasında yapılan karşılaştırmalar hakkında, "LeBron şimdiye kadar oynayanların içinde en yeteneklilerden bir tanesi ve tüm zamana bakarsak en iyisi. Ama 'en büyük kim?' sorusunun cevabı Michael Jordan" ifadelerini kullandı

Magic Johnson cevapladı: Michael Jordan mı, LeBron James mi?

Kariyerinde daha önce Michael Jordan'a karşı oynayan ve 1991'deki Chicago - Lakers NBA finalinde Jordan karşısında kaybeden Magic Johnson, 'LeBron mu, Jordan mı?' polemiklerine dahil oldu.

NTV Spor'ın aktardığı habere göre Jordan ile çok iyi dost olan Magic Johnson, LeBron James'in Los Angeles Lakers'a transferinde ise etkili olan isimlerin başında geliyordu.

James ve Jordan'ı karşılaştıran Johnson, "LeBron harika bir basketbolcu ve şimdiye kadar oynayanların içinde en yeteneklilerden bir tanesi ve tüm zamana bakarsak en iyisi. Ama 'en büyük kim?' sorusunun cevabı Michael Jordan..." dedi

Johnson, LeBron James'in halen basketbol oynadığını da hatırlatarak, "Belki bırakana kadar daha fazla şey başarabilir" ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız