birgün

12° PARÇALI BULUTLU

Maltepe'de bir erkek evli olduğu kadını bıçakladı

Maltepe'de oturan Hamdi Azbay, evli olduğu Alev Azbay'ı bıçaklayarak ağır yaraladı. Hamdi Azbay gözaltına alınırken, hastaneye kaldırılan yaralı kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

KADIN 01.09.2022 10:37
Maltepe'de bir erkek evli olduğu kadını bıçakladı
Abone Ol google-news

İstanbul Maltepe'de Hamdi Azbay isimli erkek evli olduğu Alev Azbay'ı bıçakladı.

Maltepe'de, dün saat 10.30 sıralarında 4 katlı binanın birinci katında oturan Hamdi Azbay (45) ile 18 yıllık evli olduğu Alev Azbay (35) arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Hamdi Azbay, kadını iki yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Yaralı kadın ambulansla hastaneye kaldırılırken, Hamdi Azbay ise gözaltına alındı.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alınan Alev Azbay'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol