birgün

21° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 21.12.2018 14:31

Mansur Yavaş'tan CHP il başkanlığına ziyaret

Mansur Yavaş'tan CHP il başkanlığına ziyaret

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, CHP İl Teşkilatı'nı ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına CHP tarafından ikinci kez aday gösterilen Mansur Yavaş, partisinin Ankara İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Yavaş, İl Başkanı Rıfkı Güvener ve İl Örgütü ile bir araya geldi. Toplantıda, Ankara'da nasıl bir seçim stratejisi belirleneceğine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

'25 YILLIK ANKARA ÖZLEMİNİ GİDERECEĞİZ'

İl Başkanı Rıfkı Güvener, Yavaş'ın CHP'nin adayı olduğu için mutlu olduklarını söyleyerek, "Ankaralılar ile birlikte başaracağız. En başta hepimize ve Ankaralılara hayırlı olsun. Biz 24 Haziran seçimlerinden çok önce bu yerel seçim hazırlıklarını başlatmıştık. Araya 24 Haziran seçimleri girdi. Sonra tekrar çalışmalara devam ettik. Sandık görevlilerimiz ve okul sorumlularımız hazırlandı. Sandık sandık analizlerimiz hazır. Ankara il örgütümüz, 25 ilçemizle ve adayımızla birlikte el ele, kol kola bu çalışmaları yürütecek. Hep beraber 25 yıl sonra, Ankara'nın kültürüne, kimliğine yapılan bu tahribatları sayın başkanın gidereceğine inanıyoruz. Gece gündüz hep beraber çalışacağız. Örgütlerimiz hazır, Ankara hazır, biz hazırız. Güç birliği içerisinde 25 yıllık Ankara özlemini gidereceğiz" dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız