birgün

10° PARÇALI BULUTLU

Mansur Yavaş'tan 'Söylersiniz o yapar' diyen Erdoğan'a yanıt

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Etlik Şehir Hastanesi açılışında "Peki buranın eksiği ne?" sorusuna "Yol" yanıtını veren yurttaşa "Onu Ankara Belediye Başkanı'na söyleyin. O yapar" diyen AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi. Yavaş,

SİYASET 29.09.2022 10:29
Mansur Yavaş'tan 'Söylersiniz o yapar' diyen Erdoğan'a yanıt
Abone Ol google-news

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Açılış Töreni'ndeki konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra kendisini de hedef alan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi.

Yavaş, açılışta "Peki buranın eksiği ne?" sorusuna "Yol" yanıtını veren yurttaşa "Onu Ankara Belediye Başkanı'na söyleyin. O yapar. Merak etme onu da Ulaştırma Bakanımız yapacak" diyen Erdoğan'a Etlik Şehir Hastanesi önünden fotoğraf paylaşarak yanıt verdi.

Yavaş, paylaşımında "Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol