birgün

15° AÇIK

GÜNCEL 07.04.2021 09:47

Mansur Yavaş tüm randevularını iptal etti

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş'ın artan koronavirüs vakaları nedeniyle tüm randevularını iptal ettiği bildirildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi, belediyede ziyaretçi kısıtlaması uygulamasının yeniden başladığını açıkladı.

Mansur Yavaş tüm randevularını iptal etti

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkan Mansur Yavaş'ın artan koronavirüs vakaları nedeniyle tüm randevularını iptal ettiğini duyurdu.

27 Mart – 2 Nisan tarihlerine ait haritaya göre haftalık vaka sayısı Ankara'da 184.29'tan 272.79'a çıktı.

Gelişmelerin ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama yapıldı. Açıklamada, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın tüm randevularının iptal edildiği belirtildi.

Belediyenin açıklamasında, “Son günlerde KOVİD-19 pozitif vakaların kentimizde yeniden artış göstermesi nedeniyle Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ın tüm randevuları iptal edilmiş, Büyükşehir Belediyesi'nde ziyaretçi kısıtlaması uygulaması yeniden başlatılmıştır” ifadeleri kullanıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol