birgün

30° AZ BULUTLU

Mardin'de polisler 'ohh ohh' yazılı tişört giyip telsizden 'ohh ohh' diye anons geçti

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'Ohh ohh' açıklamaları sonrası aynı sloganlı tişört giyip telsizden de 'ohh ohhlu' anons çekti.

GÜNCEL 21.12.2020 16:54
Mardin'de polisler 'ohh ohh' yazılı tişört giyip telsizden 'ohh ohh' diye anons geçti
Abone Ol google-news

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü, sosyal medya hesaplarından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'Ohh ohh' açıklamalarına göndermede bulundu.

Merkezde üzerinde "Ohh ohh" yazılı tişört giyen polis memurları, telsizden de 'Ohh ohhlu' anons çekti. Mardin Emniyet Müdürlüğü facebook ve instagram sayfalarından, "38.20: Merkez. Merkez: Merkez dinlemede. 38:20: Paralar PKK'ya gitmiyor, terörle mücadele kararlılıkla devam ediyor. Merkez: Ohh Ohh takip ettim." paylaşımında bulundu.

TBMM'de geçen hafta yapılan bütçe görüşmelerinde konuşan Soylu, Yüksekova'ya ve Şemdinli'ye yeni kaymakamlık binası yapılacağını, Derecik'te temelleri attıklarını belirterek, "Ohhh! paralar PKK'ya gitmiyor, millete gidiyor. Oh, oh! Not alın not, not" ifadelerini kullanmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol