birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 20.01.2020 16:25

Marxizm Atölyeleri'nin ilk oturumu 26 Ocak'ta

Marxizm Atölyeleri'nin ilk oturumu 26 Ocak'ta

Parseller Dayanışma Meclisi ve Geri Alalım platformunun ortak organizasyonu ile düzenlenen Marxizm Atölyeleri'nin ilk oturumu 'Marx'ı anlamak', 26 OCak Pazar günü başlıyor.

İlk oturumda Marx'ı derinlikli tartışmalar eşliğinde anlamayı hedefleyen ve ikinci oturumda da '21. yüyzyılda Marxizm' başlığı ile 21. yüzyıl şartlarında Marx'ın haklılığının tartışıldığı ve günümüz kapitalist sisteminin irdelendiği atölye serisine Ali Yalçın Göymen konuşamacı olarak katılacak.

Pazar günü saat 14.00'te başlayacak panel, Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde bulunan Dayanışma Kooperatifi’nde gerçekleştirilecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız