birgün

24° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 15.07.2020 10:44

Maskesiz, sosyal mesafesiz Survivor finali tepki topladı

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasının finali İstanbul'da yapılırken, programa katılan konukların sosyal mesafe kuralına uymadığı ve maske takmadıkları görüldü

Maskesiz, sosyal mesafesiz Survivor finali tepki topladı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve İstanbul'da düzenlenen Survivor İstanbul finaline daha önce elenen yarışmacılar ve seyircilerden oluşan çok sayıda kişi katıldı.

Yeni tip koronavirüs vakasının 200 bini aştığı, ölü sayısının 5 bin 382 olduğu Türkiye'de Sağlık Bakanlığı'nın tüm uyarılarına karşın, canlı yayınlanan programın finalini izleyenler arasında sosyal mesafe kuralı hiçe sayılırken, maske takılmadığı da görüldü.

maskesiz-sosyal-mesafesiz-survivor-finali-tepki-topladi-756862-1.

Survivor finali sosyal medyada da tepki topladı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız