birgün

27° AZ BULUTLU

SPOR 25.03.2020 16:07

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşi koronavirüse yakalandı

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşinin korona testleri pozitif çıktı.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşi koronavirüse yakalandı

Koronavirüs (COVID-19) şüphesi sebebiyle hastanede yatan Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşinin testleri pozitif çıktı.

Hürriyet'in haberine göre; Başakşehir, dün yaptığı açıklamada Göksel Gümüşdağ'ın yeni tip koronavirüs (COVID-19) testinin ilkinin negatif çıktığı ancak ikinci test sonuçlanana kadar hastanede gözetim altında tutulacağı duyurmuştu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Göksel Gümüşdağ'ı telefonla arayarak sağlık durumunu öğrenmiş ve geçmiş olsun dileklerini iletmişti.

BAŞAKŞEHİR'İN AÇIKLAMASI ŞU ŞEKİLDEYDİ

"Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın ilk test sonucunun negatif çıkmasına rağmen yarın akşam saatlerinde kesinleşecek olan ikinci test sonuçları çıkana kadar hastanede koruma amaçlı izolasyon altında kalacağını, sağlık durumunun iyi ve takip altında olduğunu kamuoyuna duyururuz."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız