birgün

19° PARÇALI BULUTLU

KADIN 10.05.2021 12:20

Mehmet Erdoğan isimli erkek, evli olduğu doktor Zeynep Erdoğan'ı öldürdü

Ankara'da Mehmet Erdoğan isimli erkek, evli olduğu kadın doğum uzmanı Op.Dr. Zeynep Erdoğan'ı ve ilk evliliğinden olan 14 yaşındaki oğlunu işkenceye maruz bıraktı. Mehmet Erdoğan, Zeynep Erdoğan'ı katletti, 14 yaşındaki çocuk ise beyin kanaması teşhisiyle hastanede tedaviye alındı.

Mehmet Erdoğan isimli erkek, evli olduğu doktor Zeynep Erdoğan'ı öldürdü

Ankara'da Mehmet Erdoğan (47) isimli erkek, 8 ay önce evlendiği kadın doğum uzmanı Op.Dr. Zeynep Erdoğan'ı ve ilk evliliğinden olan 14 yaşındaki oğlunu işkenceye maruz bıraktı. Mehmet Erdoğan, Zeynep Erdoğan'ı katletti, 14 yaşındaki çocuk ise beyin kanaması teşhisiyle hastanede tedaviye alındı. Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayet şüphelisi Mehmet Erdoğan'ı Ümitköy'de aracın içinde yakaladı.

DHA'nın aktardığı habere göre olay, Erdoğan'ın oğlunun evden elleri bağlı şekilde çıktığını gören komşuların ihbarıyla ortaya çıkarken, eve gelen ekiplerin yaptığı incelemede vücudunda 5 bıçak darbesi bulunan Zeynep Erdoğan'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Oğlunun ise beyin kanaması teşhisiyle hastanede tedaviye alındığı öğrenildi.

Olaydan sonra kayıplara karışan zanlı Mehmet Erdoğan'ın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayet şüphelisi Mehmet Erdoğan'ı Ümitköy'de aracın içinde yakaladı. Şüpheli, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol