birgün

7° AÇIK

SİYASET 25.01.2021 12:29

Melih Gökçek'ten partisine sert sözler: İçimizdeki şerefsizler...

Görevinden istifa ettirilen Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melik Gökçek, AKP'lilere “içimizdeki şerefsizler” diye seslendi.

Melih Gökçek'ten partisine sert sözler: İçimizdeki şerefsizler...

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, önceki akşam yaptığı paylaşımda ismini vermediği AKP'lilere "içimizdeki şerefizler" diyerek tepki gösterdi.

Gökçek sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan “Mansur, işin gücün algı. Bizim içimizden bazı şerefsizlerin size Cumhurbaşkanı’nın yeni kararnameyi çıkaracağını haber vermesinden bir gün önce beyanat veriyorsun. Ayıp be” ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE DE İBRAHİM KALIN'I HEDEF ALMIŞTI

Melih Gökçek, daha önce de Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ı hedef alarak, " Recep Tayyip Erdoğan'ın baş danışmanı İbrahim Kalın, CIA raportörü çıktı” haberi paylaşarak “İB. KALIN” yorumunu yapmıştı.

melih-gokcek-ten-partisine-sert-sozler-icimizdeki-serefsizler-833523-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol