birgün

6° PARÇALI BULUTLU

Merhaba sevgili okur

GÜNCEL 01.02.2023 21:00
Merhaba sevgili okur
Abone Ol google-news

BirGün okurlarıyla büyüyor, abonelik kampanyamız devam ediyor.

Toplumun gerçeklere ve nitelikli fikirlere ulaşması için 19 yıldır tavizsiz bir çabayla gazetecilik yapıyoruz. Gücümüzü patronlardan, sermaye gruplarından ya da siyasi odaklardan değil, yalnızca okurlarımızdan ve onların bize duyduğu güvenden alıyoruz.

Halkı yoksulluğa sürükleyen, gençlerin gelecek umutlarını söndüren, kadınlara eşitliği, farklı kimliklere var olmayı çok gören, çocukların ise yaşamlarını çağdışı adetlerle ellerinden alan bu bozuk düzende bir fener olmaya, elimizden geldiği kadarıyla karanlığı aydınlatmaya çalışıyoruz.

Şimdi ülkece bir değişimin şafağındayız. Cumhuriyet’in ikinci yüzyılında yeni bir sayfa açmaya, bir umut iklimi yaratmaya çok yakınız. Bu süreçte sizlere bir kez daha söz veriyoruz; kalemimiz hakikatin, demokrasinin, adaletin, eşitliğin ve özgürlüğün pusulasından asla şaşmayacak.

Gücünü okurundan alan bir gazete olarak, abonelik kampanyamızın yeni döneminde sizi BirGün’e abone olmaya, gerçeğin sesini çoğaltmaya çağırıyoruz.

Haber olmadan demokrasi olmaz.

Sevgi ve dayanışmayla…

BirGün

Abonelik planlarını görüntülemek ve abone olmak için tıklayın.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol