birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Merkezden AKP'lilere kamp öncesi 'kılık-kıyafet ve açık büfe' uyarısı

Hürriyet yazarı Nuray Babacan, AKP'nin Kızılcahamam kampı öncesi genel merkez yönetiminin, AKP'li siyasetçileri kamp boyunca kılık-kıyafet, yeme içme görüntüsü konusunda dikkatli olmaları için uyardığını yazdı. Babacan, "Özellikle açık büfe kahvaltı görüntülerine izin verilmeyeceği, genel merkezin buna yönelik önlemler aldığı öğrenildi" dedi.

SİYASET 04.06.2022 16:31
Merkezden AKP'lilere kamp öncesi 'kılık-kıyafet ve açık büfe' uyarısı
Abone Ol google-news

Hürriyet yazarı Nuray Babacan, AKP merkez yönetiminin, AKP'li siyasetçileri Kızılcahamam kampı boyunca kılk-kıyafet, yeme-içme görüntüleri konusunda 'dikkatli olmaları' için uyardığını yazdı.

Babacan, bugünkü köşe yazısında, "Genel merkez yönetimi, AK Partili siyasetçilerin kamp boyunca kılık kıyafet, yeme-içme görüntüleri konusunda dikkatli olmalarını istedi" ifadelerine yer verdi.

Babacan'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Kampa milletvekilleri, bakanlar, bakan yardımcıları, partinin MKYK üyeleri dahil kalabalık bir kadro davet edildi. Dikkatimizi çeken, kamp öncesi genel başkan yardımcılarının uyarıları oldu. Genel merkez yönetimi, AK Partili siyasetçilerin kamp boyunca kılık kıyafet, yeme-içme görüntüleri konusunda dikkatli olmalarını istedi. İsraf anlamına gelebilecek görüntülerden kaçınılması istenirken, özellikle açık büfe kahvaltı görüntülerine izin verilmeyeceği, genel merkezin buna yönelik önlemler aldığı öğrenildi. Yani daha önce verilen görüntülerin toplumda yarattığı hassasiyet bilindiği için önlem alınmaya çalışılıyor.

'Meclis çalışmaları, ekonomik sorunlar ve tarım-enerji sektörü’ üç oturumla masaya yatırılacak. Bu konular ve sorunlar, vatandaşın gerçek ruh halini görmek açısından önemli olacak" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol