birgün

24° AÇIK

Mersin’de okur dayanışması

YAŞAM 23.05.2022 06:30
Mersin’de okur dayanışması
Abone Ol google-news

Haber Merkezi

Mersin’de BirGün okur buluşması gerçekleştirildi. Mezitli Kuyulu Piknik Alanı’nda düzenlenen etkinliğe yaklaşık 2 bin kişi katılım gösterdi. Saat 10.00-20.00 arasında düzenlenen buluşmada çok sayıda etkinlik gerçekleştirildi.

7’den 70’e herkesin katılım gösterdiği etkinlikte çocuklar için yüz boyama eğlencelerinin yanı sıra Halis Dokgöz ‘Günümüz Türkiyesi’nde Karikatür ve Muhalefet’ söyleşisi ve Erdal Güney, Abidin Yağmur ve Mithat Delioğlu’nun katılımıyla imza günü düzenlendi. Buluşmada ayrıca Kibrit Kutusu Rock Band, Semih Kılıç, Serdan Keskin ve Yeliz Güzel Ritim Grubu konser verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun