birgün

29° AZ BULUTLU

Mesud Paragan'ın yeni projesi 'Gönül Davası' yayında

Mesud Paragan''ın yeni projesi 'Gönül Davası', tüm müzik platformlarında yayınlandı. Albümün çıkış parçası olan 'Çek Tetiği'nin klibi YouTube'da yayınlandı.

KÜLTÜR SANAT 18.04.2022 16:00
Mesud Paragan'ın yeni projesi 'Gönül Davası' yayında
Abone Ol google-news

Mesud Paragan, 'Gönül Davası' EP'sini dinleyeciyle buluşturdu.

EP'nin çıkış şarkısı 'Çek Tetiği' oldu. Yönetmenliğini Büşra Hızır’ın, görüntü yönetmenliğini Cem Burhan’ın, sanat yönetmenliğini ise Ufuk Özek’in üstlendiği retro klipte; 80'ler esintileri ve özel hazırlanan kostümler yer aldı.

''Yenildim ve Kelebek'' şarkıları da tüm müzik platformlarında yayınlandı.

MESUD PARAGAN'IN ÇALIŞMALARI

Mesud Paragan, 2016 yılında ilk albümü “Karma Karışık”ı dijital platformlarda yayımladı. Paragan, Ütopya ile art arda gelen tekli ve EP’lerin ardından 2017 yılında Teoman, Kardeş Türküler, Ziynet Sali, Cem Adrian gibi sanatçıların yer aldığı “Mahzuniye Saygı Albümü’nde” Oy Babo türküsünü seslendirdi. Oy Babo türküsü ile yer aldığı “Mahzuni’ye Saygı” albümüyle ilk büyük çıkışını yaptı.

2020 ortasında Almanya’da pandemi dolayısıyla mağdur olan müzisyenlere yardım amaçlı olarak “Anadolu Rock Aid 1” proje albümünde Aşık Mahzuni Şerif eseri “Değme Tabip Sızlıyor Yaralarım” yorumuyla yer alan Mesud Paragan, 2020’nin son günlerinde, “Daire:5” EP’sini takip eden süreçte “Vur Vur” ve “Yürüdüm” teklilerini, ayrıca “Anatolia Acoustic” albümünü yayınladı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol