birgün

11° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Mesut Özil'den takım arkadaşlarına uyarı

Fenerbahçe, Mesut Özil'in antrenman sonrası takım arkadaşlarıyla bir araya geldiğini ve takım arkadaşlarına uyarılarda bulunduğunu bildirdi. Özil'in, arkadaşlarına "sezon başındaki takım kimliklerine geri dönmeleri gerektiğini" söylediği aktarıldı.

SPOR 01.11.2021 15:52
Mesut Özil'den takım arkadaşlarına uyarı
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Spor Kulübü, Mesut Özil'in antrenman sonrası takım arkadaşlarıyla bir araya geldiği bilgisini paylaştı.

Antrenmanda yer almayan Mesut Özil'in sakatlık durumuna dair herhangi bir bilgi verilmedi.

Kulüp muhabirleriyle paylaşılan bildiride şu ifadeler yer aldı:

"Sarı Lacivertlilerin dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil, antrenman sonrasında takım arkadaşlarını topladı ve konsantrasyon uyarısında bulundu.

Takımın kalitesinin son üç haftadaki skorlardan çok daha fazlasını gerektirdiğine değinen Kaptan Mesut Özil, takım arkadaşlarına birbirlerine destek olarak bir takım olarak biran önce toparlanmaları ve sezon başındaki takım kimliklerine geri dönmeleri gerektiğini söyledi.

Puan kayıplarının doğal olarak moralleri düşürdüğüne değinen Özil, “Hepiniz yüksek profesyonellik seviyesinde oyuncularsınız. İstediğimiz sonuçları alamadığımız bir 3 hafta geçirdik. Ancak yeniden kazanmaya başlamak bizim elimizde. Geçmişe takılı kalmadan önümüze bakmamız gerekiyor. Hepimiz bunun için hazırız.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli futbolcular antrenmandan sonraki takım toplantısından "hedef birliği" motivasyonu ile ayrıldılar."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol