birgün

5° AÇIK

SPOR 06.01.2021 16:10

Mesut Özil'in temsilcisinden Fenerbahçe iddiasına ilişkin açıklama

Mesut Özil'in temsilcisi Dr. Erkut Söğüt, Özil'in Fenerbahçe ile anlaşma sağladığına ilişkin haberlere yönelik, "Mesut’un geleceğiyle ilgili hem ağabeyi hem ailesiyle konuşarak süreci en kısa zamanda tamamlayacağız" dedi.

Mesut Özil'in temsilcisinden Fenerbahçe iddiasına ilişkin açıklama

Mesut Özil'in temsilcisi Dr. Erkut Söğüt, 32 yaşındaki oyuncunun Fenerbahçe ile anlaşma sağladığı iddiasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mesut Özil’in hem temsilciliğini hem de avukatlığını yapan Söğüt, "Mesleğim gereği bu işin hukuksal tarafına da fazla önem veriyorum. Mesut’un Arsenal ile süren sözleşmesi var" dedi.

"Ocak ayı ile birlikte ortada hukuki bir durum kalmadığı için temsilcisi olarak Mesut’a ilgi gösteren kulüplerle görüşmelere başlamıştık" diyen Söğüt, "Unutmamak gerekir ki Arsenal ile de şartlar konuşulması gerekiyor. Bizler işimizi doğru yapmak zorundayız. Mesut’un geleceğiyle ilgili hem ağabeyi hem ailesiyle konuşarak süreci en kısa zamanda tamamlayacağız" ifadelerini kullandı.

DHA, Fenerbahçe'nin Mesut Özil ile 3.5 yıllık anlaşmaya vardığını duyurmuştu.

Haberde Özil'in 2.5 milyon avro imza parası alacağı, yıllık ise 5 milyon avro kazanacağı belirtilmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol