birgün

24° AÇIK

GÜNCEL 13.09.2019 13:15

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

İç Anadolu'nun güneydoğusuyla Adana ve Maraş'ın kuzey kesimlerinde yarın kuvvetli yağış bekleniyor

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

İç Anadolu'nun güneydoğusuyla Adana ve Maraş'ın kuzey kesimlerinde yarın kuvvetli yağış tahmin ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın Türkiye'nin kuzey, iç ve doğu kesimleri parçalı ve çok bulutlu olacak. Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Karadeniz, Konya, Karaman, Aksaray, Ordu, Tokat, Malatya, Erzincan, Ardahan, Antep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçmesi öngörülüyor. Yağışların, İç Anadolu'nun güneydoğusuyla Adana ve Maraş'ın kuzey kesimlerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Marmara'nın güneybatısıyla Kuzey Ege kıyılarında, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde rüzgar görülmesi bekleniyor.

AA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız