birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 13.09.2019 13:15

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

İç Anadolu'nun güneydoğusuyla Adana ve Maraş'ın kuzey kesimlerinde yarın kuvvetli yağış bekleniyor

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

İç Anadolu'nun güneydoğusuyla Adana ve Maraş'ın kuzey kesimlerinde yarın kuvvetli yağış tahmin ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın Türkiye'nin kuzey, iç ve doğu kesimleri parçalı ve çok bulutlu olacak. Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Karadeniz, Konya, Karaman, Aksaray, Ordu, Tokat, Malatya, Erzincan, Ardahan, Antep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçmesi öngörülüyor. Yağışların, İç Anadolu'nun güneydoğusuyla Adana ve Maraş'ın kuzey kesimlerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Marmara'nın güneybatısıyla Kuzey Ege kıyılarında, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde rüzgar görülmesi bekleniyor.

AA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol