birgün

17° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 05.02.2019 14:05

Metrobüste bir astronot

İstanbul’da Uzunçayır metrobüs durağında metrobüsün gelmesini bekleyen astronot kıyafetli bir vatandaş görenleri şaşırttı Metrobüste yolculuk yapan bazı vatandaşlar da o anı cep telefonları ile kaydetti. Astronot kıyafeti giyen vatandaş Zincirlikuyu yönüne giden metrobüse bindi. Gün boyu merak yaratan olay, Yeşilay’ın kampanyası çıktı. Yeşilay ,projeyi 9 Şubat’ta duyuracağını açıkladı. Yeşilay’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ”Astronot […]

Metrobüste bir astronot
İstanbul’da Uzunçayır metrobüs durağında metrobüsün gelmesini bekleyen astronot kıyafetli bir vatandaş görenleri şaşırttı
Metrobüste yolculuk yapan bazı vatandaşlar da o anı cep telefonları ile kaydetti.
Astronot kıyafeti giyen vatandaş Zincirlikuyu yönüne giden metrobüse bindi.
Gün boyu merak yaratan olay, Yeşilay’ın kampanyası çıktı. Yeşilay ,projeyi 9 Şubat’ta duyuracağını açıkladı.
Yeşilay’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ”Astronot neden duraktaydı? Bu sorunun cevabını öğrenmek için 9 Şubat’ı bekleyin!’ ‘denildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız