MHP'li Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri'de yapılan projelerden dolayı İBB Başkanı İmamoğlu'na teşekkür etti. Yılmaz, "İBB Müjdat Gürsu Spor Kompleksi'nin yapımı için sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Silivri'ye çok yakıştı" dedi.

MHP'li Belediye Başkanı'ndan İmamoğlu'na teşekkür

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz gün Silivri Boğluca Yaşam Vadisi'nin açılış töreninde konuştu.

MHP'li Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, törende İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na teşekkür etti.

Karar gazetesinde yer alan habere göre, Yılmaz, "İBB Müjdat Gürsu Spor Kompleksi'nin yapımı için sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Silivri'ye çok yakıştı" ifadelerini kullandı.

Yılmaz'ın açıklamaları şöyle;

"İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Müjdat Gürsu Spor Kompleksi'nin yapımı için sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Silivri'ye çok yakıştı. Silivri'nin şuanki stadyumunun 50 dönümlük alanının yıkılıp yerine 40 bin metre bir millet bahçesi 11 bin metrekare alana da bir hükümet konağı yapımının onayını sayın cumhurbaşkanımızdan aldıktan sonra 'Stat ne olacak?' dediğinde ben de Müjdat Gürsu Stadı'nı İBB bize tahsis ederse Spor Bakanımızın bize bunu yapacağını ifade ettiğimde sayın başkan şöyle söyledi; 'Müsaade ederse spor bakanımız, bu stadı biz yapalım. Silivri'ye biz hediye edelim.' Bakan beye arz ettim, 'Sporun siyaseti olmaz, buyursunlar yapsınlar' dedi."