birgün

22° AÇIK

MHP’li Yaşar Toksoy ihraç istemiyle disipline sevk edildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un ihraç istemiyle disipline sevk edildiğini açıkladı. YAŞAR TOKSOY KİMDİR? 9 Ağustos 1961’de Hatay Dörtyol’da doğan Toksoy, ilk ve ortaokulu Kuzuculu Mahallesinde tamamladı. Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü 1. ve 2. sınıfları da aynı okulda okuyup daha sonra Adana Fatih Ticaret Lisesinden mezun oldu. 1990-1995 yılları […]

SİYASET 21.02.2019 17:36
MHP’li Yaşar Toksoy ihraç istemiyle disipline sevk edildi
Abone Ol google-news

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Hatay Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un ihraç istemiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

YAŞAR TOKSOY KİMDİR?

9 Ağustos 1961’de Hatay Dörtyol’da doğan Toksoy, ilk ve ortaokulu Kuzuculu Mahallesinde tamamladı. Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü 1. ve 2. sınıfları da aynı okulda okuyup daha sonra Adana Fatih Ticaret Lisesinden mezun oldu. 1990-1995 yılları arasında İ.D.Ç. Kamu Çalışanları Vakfı’nda çalıştı. Daha sonra Dörtyol Belediyesine girdi. Uzun yıllar Dörtyol Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve değişik görevlerde çalıştı.

Görevinden istifa ederek, 2009 Mahalli İdareler seçiminde Kuzuculu Belediye Başkanı seçildi. 2014 Mahalli İdareler Seçiminde de Dörtyol Belediye Başkanı seçildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol