birgün

16° AÇIK

MEDYA 04.05.2021 14:15

MHP'li Yönter, gazeteci Ebru Baki'yi hedef aldı: "Sözde gazeteci"

MHP Genel Başkanı Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, gazeteci Ebru Baki'yi hedef alarak, "Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir" dedi.

MHP'li Yönter, gazeteci Ebru Baki'yi hedef aldı: "Sözde gazeteci"

MHP Genel Başkanı Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, gazeteci Ebru Baki'yi hedef alan açıklamalarda bulundu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Yönter, "Habertürk’te art niyetli Ebru Baki’ye konuk olan Kemal Öztürk, Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu ile Gülfem Saydam Sanver’in Genel Başkanımızın 100 maddelik anayasa önerisini karalama çabaları edepsizlik ve terbiyesizliktir. Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?" ifadelerini kullandı.

"Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir" iddiasında bulunan Yönter, "Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur...Bugünkü golü çıkaramayınca çirkefliği ve çirkinliğe tercih ettiler. Yuh olsun!" dedi.

mhp-li-yonter-gazeteci-ebru-baki-yi-hedef-aldi-sozde-gazeteci-872104-1.

mhp-li-yonter-gazeteci-ebru-baki-yi-hedef-aldi-sozde-gazeteci-872105-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol