birgün

17° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 09.08.2021 12:51

MHP'li Yönter, kendisine geçmişini hatırlatan Levent Kazak’a hakaret etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, bu kez de kendisine Twitter üzerinden geçmişte Saray’a yaptığı eleştirileri hatırlatarak bir soru yönelten Levent Kazak'a hakaret etti.

MHP'li Yönter, kendisine geçmişini hatırlatan Levent Kazak’a hakaret etti

Orman yangınlarının ardından yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken komedyen Şahan Gökbakar'ı hedef gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, bu kez de oyuncu ve yönetmen Levent Kazak’a hakaret etti.

Oyuncu Levent Kazak sosyal medya hesabından MHP'li Yönter'in Saray yönetimini ve iktidarın zenginliğini eleştirdiği tweetini ekleyerek, “Şu twiti silmişsin. Dediğin gibi gerisini düşündüm ve şunu merak ettim, ne yaşadın da şehit Faruk Gezen'in yıkık evine sırtını döndün?” diye sordu.

Yönter ise bu soruya karşılık Kazak’a hakaretlerde bulundu. MHP’li isim tweetinde şu ifadeleri kullandı:

“İşin gücün yok mu müptezel herif! Biz geçmişteki her sözümüzün arkasındayız... Ne silmesi, neyin silmesi... 2015 yılındaki bir tweet mesajını bugüne taşıyarak ancak ucuzluğunu gösterirsin! Şehidin evine sırt dönen şerefsizdir, döndü diyen şerefsizdir! Boğaz’da zıkkımlanmaya devam et!.”

İzzet Ulvi Yönter, Şahan Gökbakar'ı ise "Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma" sözleriyle hedef almıştı.

mhp-li-yonter-kendisine-gecmisini-hatirlatan-levent-kazak-a-hakaret-etti-908149-1.

mhp-li-yonter-kendisine-gecmisini-hatirlatan-levent-kazak-a-hakaret-etti-908150-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol