birgün

23° AÇIK

SPOR 05.08.2021 17:01

Michael Ballack’ın 18 yaşındaki oğlu Emilio, kaza sonucu hayatını kaybetti

Almanya’nın dünya futboluna iz bırakan isimlerinden Michael Ballack’ın 18 yaşındaki oğlu Emilio Ballack, ATV tipi aracıyla geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Michael Ballack’ın 18 yaşındaki oğlu Emilio, kaza sonucu hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü eski Alman futbolcu Michael Ballack’ın oğlu Emilio Ballack, Portekiz’de geçirdiği trafik kazası nedeniyle 18 yaşında hayatını kaybetti.

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre, Lizbon’da yerel saatle 02.00 sıralarında ATV tipi aracıyla seyir halinde olan Emilio'nun meydana gelen kaza sebebiyle hayatını kaybettiği aktarıldı.

Ballack’ın eski kulübü Chelsea, Emilio Ballack’ın ölümü üzerine bir paylaşım yaptı ve efsane futbolcusuna başsağlığı diledi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol