birgün

21° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 12.05.2021 17:51

Michael Jordan, Kobe Bryant'tan aldığı son mesajları paylaştı

ABD'li basketbolcu Michael Jordan, spor kanalı ESPN'de katıldığı bir programda helikopter kazasında kızıyla birlikte hayatını kaybeden efsane basketbolcu Kobe Bryant'ın kendisine attığı son mesajları paylaştı.

Michael Jordan, Kobe Bryant'tan aldığı son mesajları paylaştı

Dünyaca ünlü ABD'li basketbolcu Michael Jordan, geçen yıl geçirdiği helikopter kazasında kızıyla birlikte hayatını kaybeden Kobe Bryant'ın kendisine yolladığı son mesajları paylaştı.

Basketbol tarihinin en iyi oyuncularından kabul edilen Michael Jordan, ABD merkezli spor kanalı ESPN'de bir programa kısa süreli konuk oldu.

Katıldığı programda Jordan, geçen sene gerçekleşen helikopter kazasında kızıyla birlikte hayatını kaybeden dünyaca ünlü basketbolcu Kobe Bryant'ın kendisine attığı son mesajları paylaştı.

​Kobe, hayatta olduğu sıralarda Jordan'ın kızına basketbol koçluğu yapıyordu. Jordan'ın paylaştığı mesajda da Kobe'ye, kızının derslerinin nasıl gittiğini sorduğu görülüyor. Kobe'nin Jordan'a verdiği yanıtta ise "Selam koç. Şu anda kenarda oturuyorum ve rakip takımı 45'e 8 eziyoruz" ifadelerinin yer aldığı görülüyor.

Kobe'nin rekabetçi yönünü çok sevdiğini ve onu kardeşi olarak gördüğünü söyleyen Jordan, "Bu, onun en sevdiğim mesajı sanırsam" ifadesini kullandı.

Jordan'ın gösterdiği bir diğer mesajda ise Kobe'nin Jordan'a ait bir şirketin ürettiği içkiyi övdüğü görülüyor.

Kaynak: ESPN

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol