birgün

21° AÇIK

GÜNCEL 03.08.2021 12:32

Milas Belediye Başkanı Tokat: Yangın kritik eşiği aştı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, ilçede üç gündür süren orman yangınları ile ilgili bilgi verdi. Tokat, "Eyvah… Yangın kritik eşiği aştı ve siteler tarafına geçti" dedi.

Milas Belediye Başkanı Tokat: Yangın kritik eşiği aştı

Türkiye'nin dört bir yanında yedi gündür aralıksız süren orman yangınları ile mücadele ediliyor. Muğla Milas'taki yangın ise üçüncü gününe girdi.

İlçedeki yangınla ilgili bilgi veren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, "Eyvah… Yangın kritik eşiği aştı ve siteler tarafına geçti. Böyle olacağı belliydi… Sinirimden ağlayacağım…" ifadeleri ile yaklaşan tehlikeye işaret etti.

Tokat, "Yangın sitelere kadar ulaştı. Bu tepenin ardını aşması yangının bambaşka bir boyuta ulaşması olacak," dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol