CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Millet İttifakı’nı oluşturan 6 parti lideri ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayları Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu’nun yarın Malatya’da olacağını söyledi.

Abone Olgoogle-news
Millet İttifakı liderleri, Yavaş ve İmamoğlu ilk kez bir araya geliyor

Millet İttifakı’nı oluşturan 6 siyasi partinin genel başkanları, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş ilk kez yarın bir araya geliyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 8 ismin yarın Malatya’da olacağını açıkladı.

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından Malatya’da hayatını kaybeden yurttaşlar için yarın mevlit okutulacağını duyuran Ağbaba, şunları söyledi:

“Saat 18:00’da Doğa Cadde AVM karşısında bulunan alanda bir mevlit okutacağız. Ardından depremzede yurttaşlarımızla beraber iftar yemeği yiyeceğiz. Bunu Malatya kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Bu önemli bir program. Hem Malatya açısından hem de ittifak açısından önemli bir program. İlk kez 6 liderimiz ve 2 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayımız aynı programda olacak, o da Malatya’da olacak. Hem de ramazanın ikinci günü olan Cuma günü.”