birgün

12° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 18.02.2016 14:59

Milli Eğitim’den okullara: Tayyip’in doğum günü kutlaması için Saray’a yürüyün

Milli Eğitim’den okullara: Tayyip’in doğum günü kutlaması için Saray’a yürüyün

Ankara Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullara ve ‘ilgili’ kurumlara gönderdiği yazıda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın doğum günü kutlaması için Kaçak Saray’a yürüyüş düzenleneceğini belirtti, öğrencilerin ve öğretmenlerin yürüyüşe katılmalarını istedi.


Sendika.org'da yer alan habere göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü için 26 Şubat’ta Beştepe Jandarma Komutanlığı önünden Saray’a yürüyüş yapılacağını belirten Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Tugay Gözüm imzasıyla okullara yazı gönderildi.

” 2023 Türkiye Vizyonu oluşumu kapsamında 26 Şubat 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü kutlaması için” ifadeleriyle başlayan yazıda kutlama için kortej yürüyüşü düzenleneceği belirtildi. Ayrıca yürüyüşe katılacak idareci, öğretmen ve öğrencilerin o gün izinli sayılabilmesi için, gönderilen formların doldurulup müdürlüğe gönderilmesi istendi.

milli-egitim-den-okullara-tayyip-in-dogum-gunu-kutlamasi-icin-saray-a-yuruyun-114423-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol