birgün

23° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 22.10.2019 20:23

Milli Savunma Bakanlığı: Ağrı'da yaralanan asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde çıkan çatışmada bulunduğu aracın roketatarla vurulması sonucu ağır yaralanan askerin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı: Ağrı'da yaralanan asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Ağrı'da ağır yaralanan bir askerin yaşamını yitidriği söylendi.

Açıklamada “Ağrı ili Doğubayazıt ilçesinde 20 Ekim 2019 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada, içinde bulunduğu aracın roketatarla vurulması sonucu ağır yaralanan ve derhal hastaneye sevk edilen bir kahraman silah arkadaşımız, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 22 Ekim 2019 tarihinde şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız