birgün

21° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 20.01.2020 12:53

Miray Akovalıgil birinci yılını BKM Mutfak'ta kutladı

Miray Akovalıgil birinci yılını BKM Mutfak'ta kutladı

Komedyen Miray Akovalıgil, 17 Ocak Cuma günü BKM Mutfak Çarşı’da gerçekleştirdiği stand-up gösterisiyle 2020’nin ilk performansını sergilerken, sahnedeki birinci yılını da kutladı.

Akovalıgil’in stand-up gösterisini oyuncu Burcu Kara, müzisyen Murat Evgin, yapımcı Zeynep Atakan, müzisyen Selim Atakan, şarkıcı Utku Uysal ve opera sanatçısı Serap Çiftçi gibi sanat dünyasından isimler de izledi.

Miray Akovalıgil, 8 Şubat Cumartesi Bursa Nilüfer Sahnesi, 15 Şubat Cumartesi İzmir Performance Hall, 20 Şubat Perşembe Route – Ankara, 24 Şubat Cumartesi Zorlu Touche ve 28 Şubat Cuma BKM Mutfak Çarşı’da sevenleriyle bir araya gelmeye devam edecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız