birgün

9° AÇIK

GÜNCEL 17.04.2021 17:15

Mısra Öz, koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı

Çorlu'daki tren katliamında oğlu Arda Sel'i kaybeden Mısra Öz, koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı.

Mısra Öz, koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı

Çorlu tren katliamında 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel'i kaybeden ve 1000 günü aşkın süredir adalet mücadelesi veren Mısra Öz, koronavirüs nedeniyle kaldırıldığı yoğun bakım servisinde entübe edildi.

Mısra Öz'ün babası, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kızım Mısra Öz, Covid-19’dan dolayı an itibarı ile yoğun bakımda” diye yazdı.

Mısra Öz, 5 gün solunum sıkıntısı nedeniyle hastaneye yatırılmıştı.

Halk TV'nin haberine göre; baba Mehmet Öz, kızı Mısra Öz'ü 5 gün önce hastaneye getirdiklerini, nefes alıp vermesini sağlayan cihaza bağlandığını ve tedavinin ne kadar süreceğini bilmediklerini ancak ciğerlerinden alınacak numune ile durumu belli olacağını ifade etti.

Baba Öz, "Şu an yoğun bakım servisinde entübe edildi” diye devam etti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol