birgün

21° PARÇALI BULUTLU

Miting için sökülen ağaçlar tepkiler üzerine yeniden dikildi

Kocaeli'ne bağlı Gebze Belediyesi'nin, bugün yapılması planlanan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mitingi için söktüğü meydandaki ağaçları, gelen tepkiler üzerine yeniden dikti.

GÜNCEL 16.10.2015 10:40
Miting için sökülen ağaçlar tepkiler üzerine yeniden dikildi
Abone Ol google-news

Gebze’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek miting için Gebze Kent Meydanı’nda platformun kurulacağı yerdeki 7 ağaç 2 gün önce yerinden söküldü. Ağaçların sökülmesiyle ilgili çıkan haberler üzerine vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşları sökümü yapan belediyeye büyük tepki gösterdi. Gebze Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan personel, yeniden meydana gelerek sökülen 7 ağacı yerine dikti. (CİHAN)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol