birgün

9° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 18.05.2020 20:04

MMO İstanbul’dan ‘19 Mayıs Gençlik Şenliği’

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, 19 Mayıs 2020 Salı günü ‘Gençlik Şenliği’ düzenliyor. Şenlikte birbirinden değerli konukların katılacağı ücretsiz atölyeler yapılacak

MMO İstanbul’dan ‘19 Mayıs Gençlik Şenliği’

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, ulusal mücadelenin 101. yılında, pek çok ünlü konuğun yer alacağı ücretsiz çevrimiçi atölyeler düzenliyor. BirGün'ün katkılarıyla düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Şenliği etkinlikler, herkesin katılımına açık olarak 15.00’da başladı.

mmo-istanbul-dan-19-mayis-genclik-senligi-733182-1.

Saat 15.00’da Yönetmen Kıvanç Sezer’in konuk olacağı Film Okuma Atölyesi, saat 16.00’da Çağrı Mert Bakırcı’nın konuk olacağı Evrim Atölyesi, saat 17.00’da Karikatürist Bahadır Boysal’ın konuk olacağı Karikatür Atölyesi, saat 18.00’da Can Güneş moderatörlüğünde, Yazar Ayşen Şahin ve Şair Haydar Ergülen’in konuk olacağı Pandemi Günlerinde Edebiyat etkinliği ve saat 21.00’da Burak Abatay’ın moderatörlüğünde, Cahit Berkay, Ozan Çoban, Çağdaş Çoban ve Burhan Şeşen’in konuk olacağı Müzikli Sohbetler etkinliği düzenlenecek.

mmo-istanbul-dan-19-mayis-genclik-senligi-733183-1.

Etkinlikler, MMO İstanbul Facebook sayfası ve Makina TV YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Ayrıca BirGün'ün Facebook sayfasındaki canlı yayından da etkinlikleri takip edebilirsiniz.

Atölyelere katılmak isteyenlerin https://makina.mmo.org.tr/etkinlikler/1 web adresi üzerinden kayıt olmaları gerekiyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol