birgün

23° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 08.07.2019 23:32

mor ve ötesi, Çorlu tren katliamında yaşamını yitirenler için şarkı söyledi

Bugün Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleşen mor ve ötesi Senfonik Konseri’nde ‘Melekler Ölmez’ şarkısını Çorlu Tren Katliamı’nda yaşamını yitirenler için çaldılar. Şarkı sırasında arkadaki ekranda yaşamını yitirenlerin isimlerinin yazdığı bir sinevizyon gösterisi yapıldı. Harun Tekin, “Çok fazla canlar kaybettik 2015-2016 yıllarında özellikle çok fazla insanımızı kaybettik. Ama bugün bazı ‘Can’larımız için bu şarkıyı çalmak istiyoruz” […]

mor ve ötesi, Çorlu tren katliamında yaşamını yitirenler için şarkı söyledi

Bugün Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleşen mor ve ötesi Senfonik Konseri’nde ‘Melekler Ölmez’ şarkısını Çorlu Tren Katliamı’nda yaşamını yitirenler için çaldılar.

Şarkı sırasında arkadaki ekranda yaşamını yitirenlerin isimlerinin yazdığı bir sinevizyon gösterisi yapıldı.

Harun Tekin, “Çok fazla canlar kaybettik 2015-2016 yıllarında özellikle çok fazla insanımızı kaybettik. Ama bugün bazı ‘Can’larımız için bu şarkıyı çalmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız