birgün

27° AZ BULUTLU

mor ve ötesi’nin İnönü Stadı konserine 25 bin bilet satıldı

Türkiye’nin önde gelen rock gruplarından mor ve ötesi’nin 28 Mayıs’ta Beşiktaş İnönü Stadyumu’nda düzenleyeceği konser için şimdiye kadar 25 bin bilet satıldığı duyuruldu. Saha içine ekstra bilet satışa sunulurken biletlerin hızla tükendiği belirtiliyor.

KÜLTÜR SANAT 20.05.2022 15:20
mor ve ötesi’nin İnönü Stadı konserine 25 bin bilet satıldı
Abone Ol google-news

mor ve ötesi’nin 28 Mayıs akşamı İnönü Stadı’nda (Vodafone Park) vereceği büyük konsere geri sayım devam ederken bugüne kadar toplam 25 bin bilet satıldı. Saha içi ve Golden Circle biletlerinin ön satışta tamamen tükenmesinin ardından sahne tasarımındaki detayların netleşmesiyle 2 bin kişilik ekstra saha içi kontenjanı açıldı.

Konserin ön grubu olarak genç kuşağın en enerjik gruplarından ‘The Ringo Jets’i seçtiğini duyuran mor ve ötesi, bütün müzikseverleri hafta boyunca sosyal medya hesaplarını takip etmeye çağırıyor.

Tarih: 28 Mayıs 2022

Yer: Beşiktaş İnönü Stadı (Vodafone Park)

Organizasyon: Kerki & Solfej

Bilet Satış: Passo ve Biletix

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol