birgün

8° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

SPOR 17.02.2020 17:45

Mourinho'dan Manchester City'ye verilen men cezasına esprili yanıt

Jose Mourinho, UEFA'nın 2 yıl Avrupa kupalarından men ettiği Manchester City ile ilgili esprili bir yanıt vererek, "Bu konuda derin analiz yaptığımda 2018 yılında ikinci olan takımın şampiyon olup olamayacağını sormalıyım, evet mi, hayır mı? Bu ilginç olurdu" dedi

Mourinho'dan Manchester City'ye verilen men cezasına esprili yanıt

Mourinho, Aston Villa'yı 3-2 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından kendisine sorulan Manchester City'e verilen ceza ile ilgili görüşlerinde 2018 yılında 2. olan United ile kazandığı lig pozisyonunun şampiyonluğa dönüşüp dönüşmeyeceğini beklediğini belirtti.

Sporx'in aktardığına göre Mourinho, şunları söyledi: "Bu konuda derin analiz yaptığımda 2018 yılında ikinci olan takımın şampiyon olup olamayacağını sormalıyım, evet mi, hayır mı? Bu ilginç olurdu. Şaka bir yana gelişmeleri bekliyorum."

City'nin aldığı ceza nedeniyle Manchester ekibinin ilk 4'te kalması halinde 5. takımın Şampiyonlar Ligi'ne gitme ihtimaline ilişkin yorumunda Mourinho, "Lig sonuna kadar bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirmeye çalışacağız. En fazla puanı toplamaya çalışacağız ve sezon sonunda nerede olduğumuzu hep birlikte göreceğiz" dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız