birgün

13° AÇIK

Muğla'da bir erkek boşandığı kadını ve sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyi öldürdü

Muğla'nın Yatağan ilçesinde Özay K. isimli erkek, boşandığı Sevim Yılmaz ile sevgilisi olduğu iddia edilen Özgür Dağ'ı öldürerek olay yerinden kaçtı. Özay K'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

KADIN 29.04.2022 11:29
Muğla'da bir erkek boşandığı kadını ve sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyi öldürdü
Abone Ol google-news

Muğla'ta bir erkek boşandığı Sevim Yılmaz ve sevgilisi olduğu ileri sürülen Özgür Dağ'ı öldürdü.

Yatağan- Bozdoğan karayolu üzerinde sabah saatlerinde meydana gelen olaya göre, karayolu üzerindeki park halindeki aracın içerisinde silahla vurulmuş kişilerin olduğu ihbarı üzerine bölgeye ekipler sevk edildi.

İhbar sonrası bölgeye giden ekipler araç içerisinde 35 yaşındaki Sevim Yılmaz isimli kadının hayatını kaybettiğini belirledi. 25 yaşındaki Özgür Dağ ise ambulansla kaldırıldığı Yatağan Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Boşandığı Sevim Yılmaz'ı ve sevgilisi olduğu iddia edilen 25 yaşındaki Özgür Dağ'ı öldürdüğü tespit edilen Özay K. isimli erkeğin olay yerinden kaçtığı tespit edildi.

Olayın ardından kaçan Özay K.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

(İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun